*****Welcome to din&drin's space – OH Leuven*****

*** This blog is created to support & promote Din&Drin Sula, their respective teams and OH Leuven club in general***

  • dinedrin, fotos

  • din&drin calendar

    September 2018
    M T W T F S S
    « Jul    
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
  • Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

    Join 4 other followers

  • dinedrin

Archive for the ‘Competitie 2015-2016’ Category

OH Leuven U21 Belgian 1B Champion 2016-2017

Posted by dinedrin on 2017/04/10

Elite U21: Cercle Brugge – OH Leuven 0-2

20170410  28th game day,  Brugge @ 20:00  Cercle Brugge – OH Leuven 0-2

OH Leuven: Suederick, Caubergs (76′ Bunga), Gillekens, Libert, Matterne , Peeters,  Bounou (74′ Jonckheere), Lokando, Din Sula, Dorieux (80′ Aelen), Yagan (85′ Laurent) 

OHL goal: Lokando, Yagan

Trainer: Joost Hendrickx

-.-.-

Cercle Brugge: Vanderschaeghe, Vermeulen, Deschuyter, Willem, Cathenis, Vanysacker ( 83′ Vandekerckhove), Puskas ( 83′ Cafmeyer) , Vanhoutte ( 66′ Somers), Behaeghel, Decock, Van Craeyvels 

Trainer: Jimmy de Wulf

 

Posted in Competitie 2016/2017, Din Sula, din sula, OHL U21 | Tagged: , , , | Leave a Comment »

Elite U21: OH Leuven – Lommel United 2-1

Posted by dinedrin on 2017/01/30

20170130 15th game day  Heverlee @ 20:00 OH Leuven – Lommel United 2-1

OHL: Suederick, Caubergs, Smars, Libert, Delporte, Lokando, Njengo, Bracké, Sula, Peeters, Durieux;  Bounou, Bambi, Mertens, Matterne

OHL goals: Peeters, Din Sula

Trainer: Joost Hendrickx

Lommel United: Delarbre, Janssens, Kolen, Parthoens, Maus, Snoeks, Renders, Bongiorno, Fares, Van Hees, Yaman,

Limmel goal: Yaman

Trainer: Eddy Vanhemel

 

Posted in Din Sula, OHL U21, Season 2016-2017, Voetbal | Tagged: , , | Leave a Comment »

Elite U21: OH Leuven -AFC Tubise 3-0

Posted by dinedrin on 2017/01/16

20170116 14th game day  Heverlee @ 20:00 OH Leuven – AFC Tubise 3-0

OH Leuven: Suederick, Malela (65′ Jonckheere), Smars (80’Masselis), Libert, Matterne, Mertens, Drin Sula (74′ Diarra), Peeters, Bambi, Laurent, Bunga (80′ Beeckaert)

OHL goals: Smars, Sula Drin, Bunga

Trainer: Joost Hendrickx

AFC Tubise: De Jonghe, Convertini, Bacanamwo, Kaponda, Wuyts, Azzouzi, Plutzer, Deville, Basile, D’Errico, Lisot; Aragon, Mukota, Cochez

Trainer: Eddy Brogniez

Posted in drin sula, Drin Sula U19-U21, OHL U21, Season 2016-2017, Voetbal | Tagged: , , | Leave a Comment »

Trainingmatch: KSK Heist – OH Leuven 0-1

Posted by dinedrin on 2017/01/11

20170109 Heist-op-den-Berg @ 20:00 Trainingmatch: KSK Heist – OH Leuven 0-1

OH Leuven: Henkinet, D’ Ulivo, Kocabas, Ngawa, Delporte, Peeters, Mandeng, Lokando, Sula Din, Dorieux, N Kala (Malela)!

OHL goal: Din Sula

Trainers: Ferrera & Vander Elst

 

Posted in Competitie 2016/2017, din sula, Friendlymatches, OHL A team, Voetbal | Tagged: , | Leave a Comment »

OHL top scorers so far- season 2016-2017

Posted by dinedrin on 2017/01/03

ohl-top-scorers-so-far-season-2016-2017

Posted in Competitie 2016/2017, din sula, Drin Sula U19-U21, OHL A team, OHL U21, Voetbal | Tagged: , , , | Leave a Comment »

Cercle Brugge B – OH Leuven B 2-0

Posted by dinedrin on 2016/11/29

 

 

20161128 11th game day  Brugge @ 20:00 Cercle Brugge B – OH Leuven B  2-0

OHL: Strauss, D’Ulivo, Smars (46′ Libert), Reynaud (60′ Laurent), Delporte, Mertens, Bounou, Lokando, Sula Din (85′ Bambi), Durieux, Houben ( 70′ Bunga)

Trainer: Hans Vander Elst & Joost Hendrickx

-.-

CercleBrugge B: De Bie, Khchab, Vermeulen, Diarra, Cathenis, Vanroose, Bertaccini, Vanhoutte (71′ Vanysacker), Naudts (90′ Perquy), Simoenes, Dildick ( 82′ Van Craeyveld)

Cescle goal: Bertaccini, Simoens

Cercle trainer: Jimmy de Wulf, Wouter Artz  

Posted in Competitie 2016/2017, Din Sula, din sula, OHL U21, Voetbal | Tagged: , , , | Leave a Comment »

OH Leuven B – K. SV Roeselare B 4-3

Posted by dinedrin on 2016/11/21

20161121 10th game day  @ 20:00 OH Leuven B – K. SV Roeselare B 4-3

OHL: Strauss, D’Ulivo, Ngawa (89′ Peeters), Reynaud (77′ Libert), Delporte, Mertens, Bounou, Lokando, Sula Din (79′ Bambi), Durieux, Houben ( 70′ Laurent)

OHL goals: Sula (P), Bounou, Sula, Houben

Trainer: Hans Vander Elst & Joost Hendrickx

KSV Roeselaere: Coppens, Monteyne, Lekhechine, Chenlong ( 82′ W. Van Poucke), Weizne, Okita, Wheaton ( 62′ J. Van Poucke), Samijn, Houthoofd, Jakolis, Raes ( 79′ Belhafat)

Roesalaere goals: Jakolis, Houthoofd, Samijn 

Trainer: Kurt Vercamp

Posted in Din Sula, din sula, OHL U21, Season 2016-2017 | Tagged: , , | Leave a Comment »

AFC Tubize B – OHL B 0-1

Posted by dinedrin on 2016/10/24

 

20161024 8th game day 20:00  AFC Tubize – Oud-Heverlee Leuven  0-1

OHL: Strauss, El Banouhi (36′ Libert, 75′ Dorieux), D’Ulivo, Houdret, Delporte, Lokando, Kindermans (75′ Laurent), Bracke, Casagolda (60′ Bounou),  Din Sula (c), Yagan

OHL goal: Kindermans (P)

Trainer: Hans Vander Elst & Joost Hendrickx

 

****

AFC Tubise: Rausin, Laurent, Garlito Y Romo, Wuyts (c), Henri, Azzaozi, S. Ha, Hamzaoui, Plutzer, Garcia Fernandez, Shengelia:- Tahiri, Bacanamwo, D’Errico, Basile, Dutriex, Vanden Berge

Trainer: Eun Jung Kim & Eddy Brogniez

Posted in Competitie 2016/2017, Din Sula, din sula, OHL U21 | Tagged: , , | Leave a Comment »

Elite U21: RUSG – OHL 2-4

Posted by dinedrin on 2016/10/17

 

20161017 Elite U21 7th game day 20:00  Royale Union Saint-Gilloise – Oud-Heverlee Leuven  2-4

OHL: Strauss, El Banouhi (46′ Caubergs),  Houdret, Lokando (80′ Gillekens), Delporte, Bracke, Bounou, Kindemans, Casagolda (46′ Laurent), Din Sula, Yagan

OHL goals: Bounou, Din Sula, Yagan, Laurent

Trainer: Hans Vander Elst & Joost Hendrickx

*****

RUSG: Cipollina, Palmeri, Tene, Malokaj, Kanana, Zitte, Tchoutang, Otu, Sefgjini, Franquin, Salah:- Movoto, Di Vita, Zemmouri Aaki, Guler, Mba, Kozijak

Trainer : Murillo Angel Rios

 

Posted in Competitie 2016/2017, Din Sula, din sula, OHL U21 | Tagged: , , | Leave a Comment »

Proximus League: OH Leuven – Union 0-3

Posted by dinedrin on 2016/08/12

 

20160812 @ 20:30 2de game day: OH Leuven – Union 0-3

OHL: Gillekens, El Banouhi (62’Din Sula), Ngawa, Houdret, Monteyne, Le Postollec, Kindermans (72’Yagan), Simaeys, Casagolda (62’Tabekou), Kostovski, Azevedo.

OHL trainer Emilio Ferrera

****

Union: Sadin, M’Pati, Neels, Martens, Kaminiaris, Massengo, Morren (89′ Bherlé), Wallaert, Aguemon, Rajsel, Mombongo ( 78′ Fauré), 

Union goals: Rajsel (0-1, 30′), Mombongo (0-2, 51′) , Rajsel (0-3 (P), 76′).

Union trainer: Marc Grosjean

 

 

Posted in Competitie 2016/2017, din sula, OHL A team, Proximus League | Tagged: , , , | Leave a Comment »

Joma U19 Cup Wilrijk – OHL, 4th place

Posted by dinedrin on 2016/05/21

20160521  Joma U19 Cup Wilrijk – From 12 teams OH Leuven, 4th place

  1. Afc Bournemouth Academy, 2. Waasland Beveren, 3. Sporting Lokeren, OH Leuven, 5. KWc Westerlo, 6. Mouskroun-Peruwelz, 7. STVV, 8. Lommel United, 9. Endracht Aalst, 10 Tempo Overijse,  11. Beerschot-Wilrijk, 12. Zulte Waregem

OHL U19: Tony, Michael, Simon, Niels, Daan, Jarno, Maxime, Niek, Benjamin, Drin Sula, Bruno:- Maxime, Jenthe, Robin, Grace, Cédric, Charles

 

OHL Trainer: Steven Robeets

  • OH Leuven – Waasland Beveren 1-1             OHL goal Drin Sula
  • Lommel United – OH Leuven 0-1                  OHL goal Bambi
  • OH Leuven – STVV  1-0                                     OHL goal Drin Sula
  • OH Leuven – Tempo Overijse 0-0
  • Zulte Waregem – OH Leuven 0-0
  • Lokeren – OH Leuven 2-1                                 OHL goal Michael

 

  • 1. AFC Bournemouth
  • 2. Waasland Beveren
  • 3. Sporting Lokeren
  • 4. OH Leuven
  • 5. KWC Westerlo
  • 6. Mouskroun-Peruwelz
  • 7. STVV
  • 8. Lommel United
  • 9. Eendracht Aalst
  • 10. Tempo Overijse
  • 11. Beerschot Wilrijk
  • 12. Zulte Waregem

 

Posted in drin sula, Tornaument 15-16 | Tagged: , , , | Leave a Comment »

ITEA tournament U8 Aalst – OHL 8th

Posted by dinedrin on 2016/05/16

20160516 Intl ITEA tournament U8 in Aalst – OHL 8th place

OH Leuven players: Lucas, Edon, Briek, Mathieu, Jarne, Mohamed, Dante, August

Trainer: Sara

http://www.eendracht-aalst.be/jeugd/speelschema/u8

 

 

 

Posted in Edon OHL U8, Edon Sula, Tornaument 15-16, Uncategorized | Tagged: , , | Leave a Comment »

OH Leuven top scorers season 2015-2016

Posted by dinedrin on 2016/05/14

OH Leuven top scoreras season 2015-2016OHL top scorers season 2015-2016 (2)

Posted in Competitie 2015-2016, Din Sula, drin sula, OHL A team, OHL U21, Uncategorized | Tagged: , , , , | Leave a Comment »

International U8 tournament – Tempo-Overijse

Posted by dinedrin on 2016/05/08

 

 

 20160508 International U8 tournament – Tempo-Overijse

OH Leuven: Ali Camara, Briek Waegeneers, Edon Sula, Jules Jans, Loic Vleminckx, Lucas Vanstalle, Olivier Joly, Yarne Piette

Trainers: Gauthier and Sara

Internationaal Duiveltjestoernooi op 7 en 8 mei 2016

Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Wedstrijden 5 tegen 5
Groep 1 Groep 2 Groep 3
FC Keulen B Sporting Lissabon Ajax Amsterdam
Club Brugge A KAA Gent KV Oostende
KVC Westerlo Waasland Beveren KV Mechelen
Crossing Schaerbeek Tempo Overijse OH Leuven
Groep 4 Groep 5 Groep 6
FC Keulen A FC Paris Sparta Rotterdam
FC Metz Standard Luik RSC Anderlecht
Sporting Lokeren Club Brugge B SV Zulte Waregem
K Sint Truiden VV KSK Lierse Act 2 Prevent
Groep 1 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur FC Keulen B – Crossing Schaerbeek Terrein 2A 7 -0 5 – 1
09.35 uur Club Brugge A – KVC Westerlo Terrein 2C 2 – 3 1 – 4
10.15 uur KVC Westerlo – FC Keulen B Terrein 2A 4 – 7 2 – 3
10.35 uur Crossing Schaerbeek – Club Brugge A Terrein 2C 3 – 2 1 – 0
11.15 uur Club Brugge A – FC Keulen B Terrein 2A 2 – 4 1 – 2
11.35 uur KVC Westerlo – Crossing Schaerbeek Terrein 2C 2 – 1 2 – 2
Groep 2 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur Sporting Lissabon – Tempo Overijse Terrein 2B 3 – 1 1 – 0
09.35 uur KAA Gent – Waasland Beveren Terrein 2D 5 – 0 2 – 0
10.15 uur Waasland Beveren – Sporting Lissabon Terrein 2B 0 – 3 1 – 2
10.35 uur Tempo Overijse – KAA Gent Terrein 2D 1 – 7 1 – 2
11.15 uur KAA Gent – Sporting Lissabon Terrein 2B 5 – 1 2 – 1
11.35 uur Waasland Beveren – Tempo Overijse Terrein 2D 2 – 1 2 – 2
Groep 3 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur Ajax Amsterdam – OH Leuven Terrein 2C 5 – 2 4 – 0
09.55 uur KV Oostende – KV Mechelen Terrein 2A 1 – 5 1 – 2
210.15 uur KV Mechelen – Ajax Amsterdam Terrein 2C 2 – 7 2 – 3
10.55 uur OH Leuven – KV Oostende Terrein 2A 3 – 2 1 – 0
11.15 uur KV Oostende – Ajax Amsterdam Terrein 2C 1 – 8 1 – 4
11.55 uur KV Mechelen – OH Leuven Terrein 2A 2 – 3 1 – 3  
Groep 4 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur FC Keulen A – K Sint Truiden VV Terrein 2D 1 – 1 0 – 6
09.55 uur FC Metz – Sporting Lokeren Terrein 2B 3 – 2 2 – 1
10.15 uur Sporting Lokeren – FC Keulen A Terrein 2D 2 – 5 2 – 1
10.55 uur K Sint Truiden VV – FC Metz Terrein 2B 4 – 1 3 – 0
11.15 uur FC Metz – FC Keulen A Terrein 2D 2 – 2 1 – 2
11.55 uur Sporting Lokeren – K Sint Truiden VV Terrein 2B 0 – 3 1 – 2
Groep 5 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.35 uur FC Paris – KSK Lierse Terrein 2A 2 – 4 1 – 4
09.55 uur Standard Luik – Club Brugge B Terrein 2C 3 – 0 3 – 2
10.35 uur Club Brugge B – FC Paris Terrein 2A 5 – 1 2 – 2
10.55 uur KSK Lierse – Standard Luik Terrein 2C 4 – 2 0 – 1
11.35 uur Standard Luik – FC Paris Terrein 2A 2 – 1 1 – 1
11.55 uur Club Brugge B – KSK Lierse Terrein 2C 1 – 0 1 – 5
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Groep 6 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.35 uur RSC Anderlecht – Act 2 Prevent Terrein 2B 1 – 1 2 – 2
09.55 uur Sparta Rotterdam – SV Zulte Waregem Terrein 2D 3 – 5 1 – 2
10.35 uur SV Zulte Waregem – RSC Anderlecht Terrein 2B 5 – 4 3 – 3
10.55 uur Act 2 Prevent – Sparta Rotterdam Terrein 2D 7 – 0 4 – 0
11.35 uur Sparta Rotterdam – RSC Anderlecht Terrein 2B 0 – 3 0 – 3
11.55 uur SV Zulte Waregem – Act 2 Prevent Terrein 2D 2 – 2 2 – 2
Punten per wedstrijd : winst = 3 punten, gelijkspel = 1 punt, verlies = 0 punten
Rangschikking groep volgens : puntentotaal, aantal gewonnen wedstrijden, aantal gescoorde doelpunten,
doelpuntensaldo, onderling resultaat, aantal hoekschoppen, loting
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 19 tot 24 1 x 15 minuten
Groep 1 4 e groep 1 – 4 e groep 2 – 4 e groep 3
13.45 uur 4 e groep 1 – 4 e groep 2 Terrein 2A
Club Brugge A – Waasland Bevereren 1 – 3 4 – 2
14.25 uur 4 e groep 3 – 4 e groep 1 Terrein 2A
KV Oostende – Club Brugge A 1 – 5 1 – 2
15.05 uur 4 e groep 2 – 4 groep 3 Terrein 2A
Waasland Beveren – KV Oostende 5 – 2 1 – 3
Groep 2 4 e groep 4 – 4 e groep 5 – 4 e groep 6
13.45 uur 4 e groep 4 – 4 e groep 5 Terrein 2B
Sporting Lokeren – FC Paris 4 – 1 3 – 2
14.25 uur 4 e groep 6 – 4 e groep 4 Terrein 2B
Sparta Rotterdam – Sporting Lokeren 4 – 3 0 – 4
15.05 uur 4 e groep 5 – 4 groep 6 Terrein 2B
FC Paris – Sparta Rotterdam 4 – 1 0 – 2
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 13 tot 18 1 x 15 minuten
Groep 3 3 e groep 1 – 3 e groep 2 – 3 e groep 3
13.45 uur 3 e groep 1 – 3 e groep 2 Terrein 2C
Crossing Schaerbeek – Tempo Overijse 0 – 3
14.25 uur 3 e groep 3 – 3 e groep 1 Terrein 2C
KV Mechelen – Crossing Schaerbeek 3 – 0
15.05 uur 3 e groep 2 – 3 groep 3 Terrein 2C
Tempo Overijse – KV Mechelen 2 – 4 2 – 0
Groep 4 3 e groep 4 – 3 e groep 5 – 3 e groep 6
13.45 uur 3 e groep 4 – 3 e groep 5 Terrein 2D
FC Metz – Club Brugge B 4 – 1 1 – 1
14.25 uur 3 e groep 6 – 3 e groep 4 Terrein 2D
RSC Anderlecht – FC Metz 4 – 0 2 – 2
15.05 uur 3 e groep 5 – 3 groep 6 Terrein 2D
Club Brugge B – RSC Anderlecht 0 – 8 0 – 2
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 7 tot 12 1 x 15 minuten
Groep 5 2 e groep 1 – 2 e groep 2 – 2 e groep 3
14.05 uur 2 e groep 1 – 2 e groep 2 Terrein 2A
KVC Westerlo – Sporting Portugal 2 – 4 2 – 2
14.45 uur 2 e groep 3 – 2 e groep 1 Terrein 2A
OH Leuven – KVC Westerlo 5 – 8 1 – 3
15.25 uur 2 e groep 2 – 2 groep 3 Terrein 2A
Sporting Portugal – OH Leuven 5 – 2 3 – 1
Groep 6 2 e groep 4 – 2 e groep 5 – 2 e groep 6
14.05 uur 2 e groep 4 – 2 e groep 5 Terrein 2B
FC Keulen A – Standaard Luik 4 – 2 1 – 1
14.45 uur 2 e groep 6 – 2 e groep 4 Terrein 2B
Act 2 Prevent – FC Keulen A 2 – 0 2 – 1
15.25 uur 2 e groep 5 – 2 groep 6 Terrein 2B
Standaard Luik – Act 2 Prevent 1 – 2 1 – 4
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 1 tot 6 1 x 15 minuten
Groep 7 1 e groep 1 – 1 e groep 2 – 1 e groep 3
14.05 uur 1 e groep 1 – 1 e groep 2 Terrein 2C
FC Keulen B – KAA Gent 3 – 1 2 – 2
14.45 uur 1 e groep 3 – 1 e groep 1 Terrein 2C
Ajax Amsterdam – FC Keulen B 5 – 3 3 – 2
15.25 uur 1 e groep 2 – 1 groep 3 Terrein 2C
KAA Gent – Ajax Amsterdam 3 – 7 0 – 0
Groep 8 1 e groep 4 – 1 e groep 5 – 1 e groep 6
14.05 uur 1 e groep 4 – 1 e groep 5 Terrein 2D
K Sint Truiden VV – KSK Lierse 3 – 2 1 – 1
14.45 uur 1 e groep 6 – 1 e groep 4 Terrein 2D
SV Zulte Waregem – K Sint Truiden VV 5 – 2 0 – 1
15.25 uur 1 e groep 5 – 1 groep 6 Terrein 2D
KSK Lierse – SV Zulte Waregem 3 – 3 0 – 2
Punten per wedstrijd : winst = 3 punten, gelijkspel = 1 punt, verlies = 0 punten
Rangschikking groep volgens : puntentotaal, aantal gewonnen wedstrijden, aantal gescoorde doelpunten,
doelpunten saldo, onderling resultaat, aantal hoekschoppen, loting
Eindwedstrijd voor plaatsen 23 – 24 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 3 e groep 1 – 3 e groep 2 Terrein 2A
KV Oostende – Crossing Schaerbeek 3 – 0
Eindwedstrijd voor plaatsen 21 – 22 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 2 e groep 1 – 2 e groep 2 Terrein 2B
Club Brugge A – Paris FC 4 – 4 3 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 19 – 20 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 1 e groep 1 – 1 e groep 2 Terrein 2C
Waasland Beveren – Sporting Lokeren 0 – 1
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
mei 2011
Eindwedstrijd voor plaatsen 17 – 18 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 3 e groep 3 – 3 e groep 4 Terrein 2D
Sparta Rotterdam – Club Brugge B 7 – 1
Eindwedstrijd voor plaatsen 15 – 16 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 2 e groep 3 – 2 e groep 4 Terrein 2A
Tempo Overijse – FC Metz 1 – 1 2 – 3
Eindwedstrijd voor plaatsen 13 – 14 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 1 e groep 3 – 1 e groep 4 Terrein 2B
kV Mechelen – RCS Anderlecht 1 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 11 – 12 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 3 e groep 5 – 3 e groep 6 Terrein 2C
OH Leuven – Standaard Luik 1 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 9 – 10 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 2 e groep 5 – 2 e groep 6 Terrein 2D
KVC Westerlo – FC Keulen A 3 – 2
Eindwedstrijd voor plaatsen 7 – 8 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 1 e groep 5 – 1 e groep 6 Terrein 2D
Sporting Portugal – Act 2 Prevent 4 – 4 1 – 2
Eindwedstrijd voor plaatsen 5 – 6 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 3 e groep 7 – 3 e groep 8 Terrein 2A
KAA Gent – KSK Lierse 3 – 1
Eindwedstrijd voor plaatsen 3 – 4 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 2 e groep 7 – 2 e groep 8 Terrein 2B
FC Keulen B – K Sint Truiden VV 3 – 1
FINALE 2 x 10 min met 3 min rust + 3 strafschoppen bij gelijke stand
17.05 uur 1 e groep 7 – 1 e groep 8 Terrein 2C
Ajax Amsterdam – SV Zulte Waregem 3 – 0
Indien de wedstrijd op een gelijkspel eindigt worden er 3 strafschoppen genomen.
Indien gelijk, 1 stafschop per ploeg tot er een winnaar is.
Prijsuitreiking van de eerste 10 plaatsen gebeurt onmiddellijk na de finales op terrein 1.

Posted in Competitie 2015-2016, Edon OHL U8, Tornaument 15-16 | Tagged: , , | Leave a Comment »

Elite U21: R.E. Mouscron – OH Leuven 2-2

Posted by dinedrin on 2016/05/03

20160502 Elite U21: R.E. Mouscron – OH Leuven 2-2

OH Leuven: Nys, Mertens, Smars ©, Van Schepdael (Vandermarliere), Laes, Lokando, Houben, Libert, Sula Din, Durieux (Cazeaux), Giglia (Bambi)

OHL goals: Libert, Cazeaux

R.E. Mouscron: Panagiotou, Lievrouw, Nkaka, Van Durmen, Thoor, Selak, Demets, Dessart ©, Neukermans, neves, Bruggeman, Bah, Houze, Janssens, Debole

Next match our U21: 9 May @ 19:30 OHL vs AA Gent

Posted in Competitie 2015-2016, Din Sula, OHL U21 | Tagged: , , | Leave a Comment »