*****Welcome to din&drin's space – OH Leuven*****

*** This blog is created to support & promote Din&Drin Sula, their respective teams and OH Leuven club in general***

  • dinedrin, fotos

  • din&drin calendar

    July 2018
    M T W T F S S
    « Apr    
     1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031  
  • Enter your email address to follow this blog and receive notifications of new posts by email.

    Join 4 other followers

  • dinedrin

Archive for the ‘Edon OHL U8’ Category

ITEA tournament U8 Aalst – OHL 8th

Posted by dinedrin on 2016/05/16

20160516 Intl ITEA tournament U8 in Aalst – OHL 8th place

OH Leuven players: Lucas, Edon, Briek, Mathieu, Jarne, Mohamed, Dante, August

Trainer: Sara

http://www.eendracht-aalst.be/jeugd/speelschema/u8

 

 

 

Posted in Edon OHL U8, Edon Sula, Tornaument 15-16, Uncategorized | Tagged: , , | Leave a Comment »

International U8 tournament – Tempo-Overijse

Posted by dinedrin on 2016/05/08

 

 

 20160508 International U8 tournament – Tempo-Overijse

OH Leuven: Ali Camara, Briek Waegeneers, Edon Sula, Jules Jans, Loic Vleminckx, Lucas Vanstalle, Olivier Joly, Yarne Piette

Trainers: Gauthier and Sara

Internationaal Duiveltjestoernooi op 7 en 8 mei 2016

Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Wedstrijden 5 tegen 5
Groep 1 Groep 2 Groep 3
FC Keulen B Sporting Lissabon Ajax Amsterdam
Club Brugge A KAA Gent KV Oostende
KVC Westerlo Waasland Beveren KV Mechelen
Crossing Schaerbeek Tempo Overijse OH Leuven
Groep 4 Groep 5 Groep 6
FC Keulen A FC Paris Sparta Rotterdam
FC Metz Standard Luik RSC Anderlecht
Sporting Lokeren Club Brugge B SV Zulte Waregem
K Sint Truiden VV KSK Lierse Act 2 Prevent
Groep 1 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur FC Keulen B – Crossing Schaerbeek Terrein 2A 7 -0 5 – 1
09.35 uur Club Brugge A – KVC Westerlo Terrein 2C 2 – 3 1 – 4
10.15 uur KVC Westerlo – FC Keulen B Terrein 2A 4 – 7 2 – 3
10.35 uur Crossing Schaerbeek – Club Brugge A Terrein 2C 3 – 2 1 – 0
11.15 uur Club Brugge A – FC Keulen B Terrein 2A 2 – 4 1 – 2
11.35 uur KVC Westerlo – Crossing Schaerbeek Terrein 2C 2 – 1 2 – 2
Groep 2 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur Sporting Lissabon – Tempo Overijse Terrein 2B 3 – 1 1 – 0
09.35 uur KAA Gent – Waasland Beveren Terrein 2D 5 – 0 2 – 0
10.15 uur Waasland Beveren – Sporting Lissabon Terrein 2B 0 – 3 1 – 2
10.35 uur Tempo Overijse – KAA Gent Terrein 2D 1 – 7 1 – 2
11.15 uur KAA Gent – Sporting Lissabon Terrein 2B 5 – 1 2 – 1
11.35 uur Waasland Beveren – Tempo Overijse Terrein 2D 2 – 1 2 – 2
Groep 3 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur Ajax Amsterdam – OH Leuven Terrein 2C 5 – 2 4 – 0
09.55 uur KV Oostende – KV Mechelen Terrein 2A 1 – 5 1 – 2
210.15 uur KV Mechelen – Ajax Amsterdam Terrein 2C 2 – 7 2 – 3
10.55 uur OH Leuven – KV Oostende Terrein 2A 3 – 2 1 – 0
11.15 uur KV Oostende – Ajax Amsterdam Terrein 2C 1 – 8 1 – 4
11.55 uur KV Mechelen – OH Leuven Terrein 2A 2 – 3 1 – 3  
Groep 4 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.15 uur FC Keulen A – K Sint Truiden VV Terrein 2D 1 – 1 0 – 6
09.55 uur FC Metz – Sporting Lokeren Terrein 2B 3 – 2 2 – 1
10.15 uur Sporting Lokeren – FC Keulen A Terrein 2D 2 – 5 2 – 1
10.55 uur K Sint Truiden VV – FC Metz Terrein 2B 4 – 1 3 – 0
11.15 uur FC Metz – FC Keulen A Terrein 2D 2 – 2 1 – 2
11.55 uur Sporting Lokeren – K Sint Truiden VV Terrein 2B 0 – 3 1 – 2
Groep 5 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.35 uur FC Paris – KSK Lierse Terrein 2A 2 – 4 1 – 4
09.55 uur Standard Luik – Club Brugge B Terrein 2C 3 – 0 3 – 2
10.35 uur Club Brugge B – FC Paris Terrein 2A 5 – 1 2 – 2
10.55 uur KSK Lierse – Standard Luik Terrein 2C 4 – 2 0 – 1
11.35 uur Standard Luik – FC Paris Terrein 2A 2 – 1 1 – 1
11.55 uur Club Brugge B – KSK Lierse Terrein 2C 1 – 0 1 – 5
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Groep 6 schiftingswedstrijden 1 x 15 minuten
09.35 uur RSC Anderlecht – Act 2 Prevent Terrein 2B 1 – 1 2 – 2
09.55 uur Sparta Rotterdam – SV Zulte Waregem Terrein 2D 3 – 5 1 – 2
10.35 uur SV Zulte Waregem – RSC Anderlecht Terrein 2B 5 – 4 3 – 3
10.55 uur Act 2 Prevent – Sparta Rotterdam Terrein 2D 7 – 0 4 – 0
11.35 uur Sparta Rotterdam – RSC Anderlecht Terrein 2B 0 – 3 0 – 3
11.55 uur SV Zulte Waregem – Act 2 Prevent Terrein 2D 2 – 2 2 – 2
Punten per wedstrijd : winst = 3 punten, gelijkspel = 1 punt, verlies = 0 punten
Rangschikking groep volgens : puntentotaal, aantal gewonnen wedstrijden, aantal gescoorde doelpunten,
doelpuntensaldo, onderling resultaat, aantal hoekschoppen, loting
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 19 tot 24 1 x 15 minuten
Groep 1 4 e groep 1 – 4 e groep 2 – 4 e groep 3
13.45 uur 4 e groep 1 – 4 e groep 2 Terrein 2A
Club Brugge A – Waasland Bevereren 1 – 3 4 – 2
14.25 uur 4 e groep 3 – 4 e groep 1 Terrein 2A
KV Oostende – Club Brugge A 1 – 5 1 – 2
15.05 uur 4 e groep 2 – 4 groep 3 Terrein 2A
Waasland Beveren – KV Oostende 5 – 2 1 – 3
Groep 2 4 e groep 4 – 4 e groep 5 – 4 e groep 6
13.45 uur 4 e groep 4 – 4 e groep 5 Terrein 2B
Sporting Lokeren – FC Paris 4 – 1 3 – 2
14.25 uur 4 e groep 6 – 4 e groep 4 Terrein 2B
Sparta Rotterdam – Sporting Lokeren 4 – 3 0 – 4
15.05 uur 4 e groep 5 – 4 groep 6 Terrein 2B
FC Paris – Sparta Rotterdam 4 – 1 0 – 2
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 13 tot 18 1 x 15 minuten
Groep 3 3 e groep 1 – 3 e groep 2 – 3 e groep 3
13.45 uur 3 e groep 1 – 3 e groep 2 Terrein 2C
Crossing Schaerbeek – Tempo Overijse 0 – 3
14.25 uur 3 e groep 3 – 3 e groep 1 Terrein 2C
KV Mechelen – Crossing Schaerbeek 3 – 0
15.05 uur 3 e groep 2 – 3 groep 3 Terrein 2C
Tempo Overijse – KV Mechelen 2 – 4 2 – 0
Groep 4 3 e groep 4 – 3 e groep 5 – 3 e groep 6
13.45 uur 3 e groep 4 – 3 e groep 5 Terrein 2D
FC Metz – Club Brugge B 4 – 1 1 – 1
14.25 uur 3 e groep 6 – 3 e groep 4 Terrein 2D
RSC Anderlecht – FC Metz 4 – 0 2 – 2
15.05 uur 3 e groep 5 – 3 groep 6 Terrein 2D
Club Brugge B – RSC Anderlecht 0 – 8 0 – 2
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 7 tot 12 1 x 15 minuten
Groep 5 2 e groep 1 – 2 e groep 2 – 2 e groep 3
14.05 uur 2 e groep 1 – 2 e groep 2 Terrein 2A
KVC Westerlo – Sporting Portugal 2 – 4 2 – 2
14.45 uur 2 e groep 3 – 2 e groep 1 Terrein 2A
OH Leuven – KVC Westerlo 5 – 8 1 – 3
15.25 uur 2 e groep 2 – 2 groep 3 Terrein 2A
Sporting Portugal – OH Leuven 5 – 2 3 – 1
Groep 6 2 e groep 4 – 2 e groep 5 – 2 e groep 6
14.05 uur 2 e groep 4 – 2 e groep 5 Terrein 2B
FC Keulen A – Standaard Luik 4 – 2 1 – 1
14.45 uur 2 e groep 6 – 2 e groep 4 Terrein 2B
Act 2 Prevent – FC Keulen A 2 – 0 2 – 1
15.25 uur 2 e groep 5 – 2 groep 6 Terrein 2B
Standaard Luik – Act 2 Prevent 1 – 2 1 – 4
Schiftingswedstrijden voor plaatsen 1 tot 6 1 x 15 minuten
Groep 7 1 e groep 1 – 1 e groep 2 – 1 e groep 3
14.05 uur 1 e groep 1 – 1 e groep 2 Terrein 2C
FC Keulen B – KAA Gent 3 – 1 2 – 2
14.45 uur 1 e groep 3 – 1 e groep 1 Terrein 2C
Ajax Amsterdam – FC Keulen B 5 – 3 3 – 2
15.25 uur 1 e groep 2 – 1 groep 3 Terrein 2C
KAA Gent – Ajax Amsterdam 3 – 7 0 – 0
Groep 8 1 e groep 4 – 1 e groep 5 – 1 e groep 6
14.05 uur 1 e groep 4 – 1 e groep 5 Terrein 2D
K Sint Truiden VV – KSK Lierse 3 – 2 1 – 1
14.45 uur 1 e groep 6 – 1 e groep 4 Terrein 2D
SV Zulte Waregem – K Sint Truiden VV 5 – 2 0 – 1
15.25 uur 1 e groep 5 – 1 groep 6 Terrein 2D
KSK Lierse – SV Zulte Waregem 3 – 3 0 – 2
Punten per wedstrijd : winst = 3 punten, gelijkspel = 1 punt, verlies = 0 punten
Rangschikking groep volgens : puntentotaal, aantal gewonnen wedstrijden, aantal gescoorde doelpunten,
doelpunten saldo, onderling resultaat, aantal hoekschoppen, loting
Eindwedstrijd voor plaatsen 23 – 24 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 3 e groep 1 – 3 e groep 2 Terrein 2A
KV Oostende – Crossing Schaerbeek 3 – 0
Eindwedstrijd voor plaatsen 21 – 22 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 2 e groep 1 – 2 e groep 2 Terrein 2B
Club Brugge A – Paris FC 4 – 4 3 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 19 – 20 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 1 e groep 1 – 1 e groep 2 Terrein 2C
Waasland Beveren – Sporting Lokeren 0 – 1
Wedstrijdschema U8 van zondag 8 mei 2016
mei 2011
Eindwedstrijd voor plaatsen 17 – 18 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
15.55 uur 3 e groep 3 – 3 e groep 4 Terrein 2D
Sparta Rotterdam – Club Brugge B 7 – 1
Eindwedstrijd voor plaatsen 15 – 16 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 2 e groep 3 – 2 e groep 4 Terrein 2A
Tempo Overijse – FC Metz 1 – 1 2 – 3
Eindwedstrijd voor plaatsen 13 – 14 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 1 e groep 3 – 1 e groep 4 Terrein 2B
kV Mechelen – RCS Anderlecht 1 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 11 – 12 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 3 e groep 5 – 3 e groep 6 Terrein 2C
OH Leuven – Standaard Luik 1 – 4
Eindwedstrijd voor plaatsen 9 – 10 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.20 uur 2 e groep 5 – 2 e groep 6 Terrein 2D
KVC Westerlo – FC Keulen A 3 – 2
Eindwedstrijd voor plaatsen 7 – 8 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 1 e groep 5 – 1 e groep 6 Terrein 2D
Sporting Portugal – Act 2 Prevent 4 – 4 1 – 2
Eindwedstrijd voor plaatsen 5 – 6 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 3 e groep 7 – 3 e groep 8 Terrein 2A
KAA Gent – KSK Lierse 3 – 1
Eindwedstrijd voor plaatsen 3 – 4 1 x 15 min + 3 strafschoppen bij gelijke stand
16.45 uur 2 e groep 7 – 2 e groep 8 Terrein 2B
FC Keulen B – K Sint Truiden VV 3 – 1
FINALE 2 x 10 min met 3 min rust + 3 strafschoppen bij gelijke stand
17.05 uur 1 e groep 7 – 1 e groep 8 Terrein 2C
Ajax Amsterdam – SV Zulte Waregem 3 – 0
Indien de wedstrijd op een gelijkspel eindigt worden er 3 strafschoppen genomen.
Indien gelijk, 1 stafschop per ploeg tot er een winnaar is.
Prijsuitreiking van de eerste 10 plaatsen gebeurt onmiddellijk na de finales op terrein 1.

Posted in Competitie 2015-2016, Edon OHL U8, Tornaument 15-16 | Tagged: , , | Leave a Comment »

Elite U8: OH Leuven – Anderlecht 24-14

Posted by dinedrin on 2015/10/11

20151011 Elite U8: OH Leuven – Anderlecht 24-14

OHL Elite U8: Olivier, Mohamed, Lucas, Jesse, Edon Sula, Gael, Jarne

Trainer Gauthier

Posted in Competitie 2015-2016, Edon OHL U8, Edon Sula | Tagged: , , , | Leave a Comment »

Elite U8: OH Luven vs Westerlo u9

Posted by dinedrin on 2015/09/06

20150906 OH Leuven vs Westerlo u9

 

Posted in Edon OHL U8, Edon Sula | Tagged: , | Leave a Comment »

Elite U8: OH Luven vs Standard

Posted by dinedrin on 2015/09/06

20150830  OH Leuven vs Standard de Liege

Posted in Edon OHL U8, Edon Sula | Tagged: , , | Leave a Comment »